3 doplňky, které vám v létě nesmí chybět

V květnu je již jaro v plném proudu. Příjemné slunečné počasí a kvetoucí stromy nás přímo vybízejí k trávení volného času venku. Přichází letní teploty a s ním i opalování, procházky v přírodě nebo posezení s přáteli na zahrádce u grilu. Jaké doplňky by neměly chybět ve vašem outfitu, pokud se chytáte na některou z těchto aktivit?


hat-885402_1920

Klobouky ochrání před sluncem

Sluníčko sice ještě tak nepálí jako v létě, ale dlouhý pobyt na něm není zrovna ideální. Pokud plánujete delší aktivitu na přímém slunci, měla byste se před ním chránit. Ideální je proto si pořídit stylový klobouk. Ať už třeba menší slaměný nebo naopak velký plážový, kterým určitě zaujmete své okolí.

Dobré je mít v záloze také lehký šátek. Můžete s ním doplnit svůj jarní outfit a navíc vás v podvečerních hodinách na zahradě příjemně zahřeje. Skvěle vám budou ladit šátky s květovaným vzorem v neutrálních barvách.

Sluneční brýle jsou povinností

Nikomu určitě není pohodlné slunce bodající do očí. Pokud navíc s někým komunikujete a divně se na něj při tom pitvoříte, nebude to příjemné ani jemu. Sluneční brýle jsou tak nezbytnou nutností. Na výběr máte z mnoha barev a velikostí. Klasikou jsou lenonky, pilotky nebo mouchy. Každému navíc sluší něco jiného. Měla byste si tak při výběru brýlí dát záležet a vzít s sebou třeba přítele nebo kamarádku. Při zkoušení brýlí si navíc užijete hromadu legrace.

beach-seller-1311403_1920

K rybníku či na pláž

Ať už v létě vyrazíte do slunné Itálie na pláž, nebo „jen“ k rybníku či řece, měla byste mít s sebou tašku, ve které uschováte vše potřebné. A že toho není málo. Deka, opalovací krémy, plavky, něco dobrého na zub a další nepostradatelné věci uložte do velké plážové tašky.

Ať už jedete kamkoliv, nezapomínejte, že u vody zažijete i zábavu. Nezapomeňte tedy na nafukovací lehátka, balón nebo třeba frisbee. Zahoďte starosti všedního dne a užijte si ten pravý relax.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)