Vánoční dárek podle horoskopu

Poslední aktualizace: 2.6.2019

Vánoce se kvapem blíží a s nimi i obávané problémy, které se týkají výběru vánočních dárků. Musíte každému z rodiny a často i svým přátelům, což je poměrně náročnou finanční investicí. Jak ale vybrat zároveň takový dárek, který by jej ještě navíc potěšil?

Vánoční dárky

Určitou možnost přináší vodítko ukryté v astrologickém znamení. Můžete totiž snadno vybrat dárek jen podle horoskopu. Má to navíc své opodstatnění, jelikož každé znamení má speciální zaměření a od toho se vyvíjejí také dárky, které je mohou potěšit.

Beran

Jsou velmi aktivní a často sportují. Rozhodně je tedy neurazíte sportovním vybavením, např. lyžařskou bundou. Parfémy mají rádi svěží a dávají přednost jemným vůním. Raději uvítají značkové dárky, ale při správné volbě jsou ochotni jedno oko přimhouřit. Dobrým nápadem jsou také permanentky do sauny, solária nebo fitness klubu.

Býk

Mají smysl pro krásu a ocení dobrý vkus. Jsou pro ně proto vhodné jakékoliv okrasné a kvalitní dárky. Drží krok s módou a proto je vhodné luxusní oblečení, ale třeba i šperky nebo kvalitní hodinky. Také milují hudbu, což nabízí spoustu možností, jak je dárkem potěšit. Ať jim již koupíte cokoliv, nezapomeňte dárek pečlivě zabalit. Mají totiž rádi i hezké dárkové balení.

Blíženci

Rádi komunikují a mají raději drobné dárky. Potěší je i obyčejná věc, ovšem pokud je praktická. Nehledí tolik na cenu dárku. Cenní si vašeho záměru potěšit je. Dokonce jim dokáží udělat velkou radost i originální a netradiční dárky, které je překvapí již při pouhém rozbalení. Mají většinou vysoký intelekt a neurazíte je tedy ani počítačovým programem nebo předplatným oblíbeného časopisu. Rádi získávají vědomosti různými způsoby.

Rak

Dávají domovu a rodině přednost především ostatním. Radost jim proto uděláte netradiční bytovou dekorací nebo praktickým dárkem do domácnosti. Knihy jsou jejich oblíbenou zábavou a také mají rádi jemné a decentní šperky. Jsou také často romantičtí, což nabízí spoustu možností pro zamilované partnery či partnerky.

Lev

Jsou velmi dominantní a mají zároveň rádi luxus a okázalost. Neuspokojíte je jen tak něčím. Zlaté šperky a drahé kameny jim vykouzlí úsměv na tváři. I muži ve znamení lva milují pánské šperky. Za vděk vezmou i pánskými hodinkami. Lvi jsou rádi středem pozornosti, a proto volte dárek tak, aby se s ním mohli chlubit. Z parfémů můžete vybírat silné a výrazné vůně. Neurazí je ani kniha, ale musí být zajímavá a týkat se jejich zálib.

Panna

Ty naopak nepotřebují výstřednosti ani luxus. Spokojí se s praktickým dárkem a neřeší již tolik jeho hodnotu. Velkou radost mohou mít například z dárkových poukazů pro masáže, zábaly, cvičení i kosmetiku. Zajímají se totiž často o životní styl, který je jejich hlavním zájmem. Podobně zaměřenou můžete sehnat také knihu. Jelikož jsou Panny praktické, uděláte jim radost i kutilským nebo uklízecím nářadím.

Váhy

Nesnáší levné a nevkusné dárky. Raději jim nekupujte nic, nebo do jejich dárku investujte trochu víc času i peněz. Kromě luxusních dárků je potěší také umělecká díla jako například ručně malované obrazy. Také se vyžívají v kultuře. Proto je jistě neurazíte lístky do divadla nebo do kina.

KnihyŠtír

Doslova zbožňují knihy. Nemůžete je rozhodně takovým dárkem urazit. Zaměřte se přitom na esoteriku, okultismus, magii a psychologii. Tyhle obory totiž štíry zajímají nejvíce. Také mají rádi silné a orientální parfémy. Orientální tématika je u nich celkově velmi oblíbená a potěší je tedy i dekorativní předměty z tohoto období. Podobně milují i hudbu a filmy.

Střelec

Jsou to dobrodruzi, kteří milují cestování a napětí. Můžete jim darovat cestopis nebo DVD s podobnou tématikou. Jsou to intelektuálové a ocení tedy i knihy nebo společenské hry. Velice často mají oblibu v šachách. Také cizí jazyky bývají jejich vášní. Můžete jim tedy zaplatit nějaký kurz oblíbeného cizího jazyka.

Kozoroh

Jsou ze všech znamení nejnáročnější. Vybírejte pro ně proto takové dárky, kde se spojuje kvalita a užitečnost. Kvalitní kabelka nebo peněženka je nejlepší variantou. Také jim můžete pořídit šperky, módní doplňky nebo parfém. Mělo by se ale vždy jednat o osvědčené značky. Knihy by měly být přínosné hlavně po informativní stránce a v případě CD nebo DVD vsaďte na vážnou hudbu.

Vodnář

U tohoto znamení zabodujete s netradičními a originálními dárky. Rádi dostávají něco, co nečekali a často rozbalují dárky pomalu, aby oddálili chvíli odhalení. Co ale skutečně zbožňují, je elektronika jakéhokoliv druhu. Nejsou sice nijak nároční, ale rozhodně se nespokojí ani s málem. Mají rádi i astronomii, různé vědy a hodí se pro ně proto i encyklopedie. Pokud ale dárek bude originální, smíří se téměř se vším.

Ryby

Jsou snílky a fantazie pro ně znamená často víc, než realita. Z toho důvodu jsou sentimentální a kreativní. Radost jim udělají roztomilé a romantické dárky nebo jakékoliv umělecké tvoření a pomůcky. Jsou téměř nenároční. Radost jim udělá kvalitní parfém ale i voňavá svíčka. Jde jim spíše o motiv než o cenu. Pokud jim chcete koupit šperky, zvolte raději decentní motivy.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)