Květinový horoskop – 4. Díl

Přinášíme vám poslední 4. díl květinového horoskopu. Ten pomůže mnohým z vás odhalit charakterové vlastnosti vašich blízkých. Mnoho lidí se na horoskopy dívá jako na šarlatánství, někteří jim však bezmezně důvěřují a jiní jsou zmatení a neví. Na horoskopy se rozhodně nelze dívat jako na vědu.

Květinový horoskop – 4. Díl

Vychází se pouze z tisícileté tradice a nelze na ně brát žádné vědecké parametry. Každý člověk dostane do vínku určitý potenciál, ale patřičné kroky již musí učinit sám. I s dobře rozdanými kartami můžete nakonec prohrát, vše je pouze v rukou jednotlivce.

Říjen: Jiřina, Hyacint, Frézie

Jiřina – Na první dojem se zdá být obyčejná, kdo však propadne jednou jejímu kouzlu, je navždy ztracen. Lidé narození od 1. do 10. října se rádi obklopují řadou svých obdivovatelů. Často se nemohou rozhodnout, mívají tudíž problémy v partnerském životě. Jsou to nevšední a zajímaví jedinci, kteří dokážou houževnatě pracovat, pokud je však daná činnost baví. V opačném případě propadají smutku a hledají nové podněty.

Hyacint – Omamná a krásně vůně, jež přitahuje. Stejně tak i zrozenci od 11. do 20. října mají zvláštní kouzlo osobnosti. Patří nejen k přitažlivým, ale spolehlivým. Vložíte-li jim důvěru, dokážou nemožné. Jsou velmi inteligentní a umí využít své intuitivní schopnosti. Jsou považováni za příjemné společníky, dokonce i v partnerství jsou ti lidé, na které je spoleh.

Frézie – Narození od 21. do 31. října platí za náladové a nestálé jedince, jež často podléhají módním trendům a nákupním horečkám. Mívají mnoho přátel, žel jen na povrchní úrovni. Pro frézie je velmi těžké se usadit, protože si neumí nic odepřít. Pracovní sféra je pro tyto lidi důležitá, proto se neváhají ozvat, když cítí nějakou nespravedlnost. V lásce mívá štěstí, ale nedokáže si jí dlouho udržet.

Listopad: Chryzantéma, Narcis, Orchidea

Chryzantéma – Náladové osobnosti, jež mívají velké životní cíle. Klíčovým úkolem lidí narozených od 1. do 10. listopadu je naučit se trpělivosti a lásce. Jedná se o lidi mimořádné inteligence a umí rovněž své dovednosti patřičně zúročit. V otázkách lásky trochu kalkulují a vybírají si takové partnery, kteří jim dokážou pomoci a zajistit je po finanční stránce.

Narcis – Mírně povrchní jedinci, jež bývají často zahledění sami do sebe. Mnoho jim záleží na tom, jak se na ně ostatní dívají a hledají neustále nové příležitosti, jak se předvádět. Narcis si nedokáže udržet lásku ani přátelství. Často mohou měnit zaměstnání i partnery. Narození od 11. do 20. listopadu hledají stále nové vzrušení. Klidnějšími se stávají až ve vyšším věku.

Orchidea – Exotická a překrásná kytka, která zaujme na první pohled. Lidé narození od 21. do 30. listopadu jsou nevšední a originální. Zakládají se na svém image, potrpí si na módní výstřelky, kosmetiku a doplňky. Nepostrádá kouzlo osobnosti, dostane-li se někdo do jejich vlivu, je těžké se pak vymanit.

orchidea

Prosinec: Chrpa, Kalina, Jmelí

Chrpa – Vyniká svou energií a odvahou.  Chrpy narozené od 1 do 10. prosince bývají často vedoucími pracovníky, jelikož patří k velmi ambiciózním lidem. Dokážou řídit ostatní s přehledem a nemají obavy z novot. Pro ostatní jsou dobrým přítelem i oporou. V partnerském životě mohou mít trable, jestliže si nenajdou životního partnera v mladém věku.

Kalina – Lidé narození od 11. do 20. prosince jsou velkými individualisty. Kráčející v životě většinou sami, jelikož jim nikdo a nic není dost dobré. Během svého života zažívají velké výkyvy – vzestupy a pády. Dáno je to jejich komplikovanou povahou a silnými emocemi. V otázkách lásky bývají problematičtí, štěstí mají v případě, že si najdou někoho, kdo je schopen se jim podřídit.

Jmelí – Na první pohled příliš neoslní, jsou skromní, nehledají výsluní. Neradi se předvádějí a své plány realizují nejraději skrytě. Pro narozené od 21. do 31. prosince jsou důležité harmonické a klidné vztahy. Nebývají si příliš jisti sami sebou, ani tím, co vlastně v životě skutečně chtějí.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)