Květinový horoskop – 3. Díl

Dnes si popíšeme třetí část květinového horoskopu. Horoskopů existuje nepřeberné množství. Setkat se můžete mimo klasického zvěrokruhu s cikánským, stromovým, čínským, květinovým a dalšími. Dále se také dělí na partnerský, rodičovský, profesní, dětský a dokonce existují i horoskopy zvířat.

Květinový horoskop – 3

Zatímco některé sdělují povahové rysy člověka, jiné předurčují jeho osud. Nakolik člověk věří či nevěří horoskopům je spíš osobní záležitostí. Přečtěte si, která kytka odpovídá vašemu popisu, a posuďte sami. Někdy se může stát, že najdete v každé dekádě od každého trochu. Sedí horoskop podle květin i na vás? Zjistě to v jednom z našich dílů.

Červenec: Jasmín, Kopretina, Karafiát

Jasmín – Pracovitý aktivní člověk narozen od 1. do 10. července, se kterým je radost spolupracovat a žít. Dokáže k vysokým výkonům motivovat i ostatní – přesně ví, co chce. Je odvážný a uplatnění většinou najde, jako vedoucí. Osoba, do níž se zamiluje, může hovořit o štěstí.

Kopretina – Za nenápadnou krásou zrozenců od 11. do 20. července se ukrývá úspěch, na kterém pozvolna pracují. V životě to umí dotáhnout hodně daleko. Tento typ člověka potřebuje uznání od ostatních a tím se neskutečně vybičuje k dalším výkonům.

Karafiát – Lidem narozeným od 21. do 31. července nechybí velké ambice. Avšak může být i přehnaně kritický vůči ostatním. Nesnáší průtahy v lásce ani profesním životě. Stejně náročný, jako je na druhé, je však i vůči sobě. Lidé ho nemají rádi, protože je velmi upřímný a vše říká tak, jak si myslí bez okolků. Ne každý snese pravdu do očí.

Srpen: Slunečnice, Čekanka, Pomněnka

Slunečnice – Tito lidé si často připadají, že jsou středem vesmíru. Mívají neuvěřitelné plány a nápady, které se také snaží realizovat. Zrozenci od 1. do 10. srpna nepatří k snílkům vznášejících se v oblacích, ale k realistům, jež patřičně dokážou využít ostatní ke svým záměrům. Milují pochvaly a vychází dobře s těmi, kteří jim umí zalichotit. Pro druhé platí za velmi přitažlivé, ale jelikož jde o silné individuality, nemívají lehký život.

Čekanka – Příjemní lidé narození od 11. do 20. srpna bývají trpěliví, ochotní a pomáhají druhým. Rozhodně nepatří ke vztahovačným, takže se s nimi dá výtečně vycházet. Mají dar přirozeného sebevědomí. Patří k příjemným společníkům a rádcům. Nebývají ani přehnaně nároční, ale díky své píli a houževnatosti se tito lidé umí v životě dobře uplatnit.

Pomněnka – Potřebují pomoc a oporu ostatních. Proto navazují často přátelství se srdečnými a silnými jedinci, o něž se mohou opřít. Narození od 21. do 31. srpna bývají ve vztazích přizpůsobiví, citliví a vnímaví – někdy až příliš. Pomněnky mívají často deprese a melancholické nálady, kdy je i drobný problém vyvede z míry. Proto potřebují harmonický vztah a partnera, který je podepře.

slunečnice

Září: Leknín, Sněženka, Zvonek

Leknín – Stejně, jako je nevšední leknín, jsou nevšední i lidé narození od 1. do 10. září. Bývají duchovně vyspělí a často je přitahují nadpřirozené jevy. Zbožňují tajemství a sám i tajemně působí. Velmi často jsou nadáni uměleckou a tvořivou sílou. Život s těmito lidmi je lákavý a zajímavý.

Sněženka – Patří k prvním poslům jara. Něžná a krásná květinka vykresluje lidi narozené od 11. do 20. září. Přesto v sobě ukrývá sílu a dokáže se prosadit. Tito lidé mají kuráž, ctižádost a nikdy nejdou žádnými oklikami, ale přímo. Jednají důsledně, ale taktně. Pro vztah i práci si vybírají podobné lidi – takové, kteří si jdou za svými cíli.

Zvonek – Přímočarost a přitažlivost je hlavním rysem narozených od 21. do 30. září. Vše jim jde dobře, osud k nim bývá otočen sluneční stranou. Lidé jim rádi vychází vstříc a ve věcech lásky mívají rovněž štěstí. Jsou inteligentní, průbojní a jejich image působí na ostatní silně. Občas může však slíbit více, než je schopen splnit.

 

 

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)