Květinový horoskop – 1. Díl

Žena je jako květina – tedy alespoň se to tvrdí. Nicméně nejen ženy mají co do činění s krásou a vlastnostmi květin. Květinový horoskop pracuje podobně, jako každý jiný s datem narození.

Květinový horoskop – 1. Díl

Ovšem už na první pohled lze poznat, že je úplně jiný, než ten klasický. Každičký měsíc je dále rozdělen na 3 díly a celkem nalezneme v květinovém horoskopu 36 kytek. Tedy 36 různých povahových vlastností. Najdete se v některé kytičce?

Leden: Iris, Astra, Gerbera

Iris – Lidé narození od 1. do 10. ledna jsou pečliví, optimisticky ladění a neváhají pomoci a poradit ostatním. Nedokážou však plně projevit své city. Při řešení problémů se nechávají řídit rozumem a střízlivostí. Za partnery a přátelé volí pracovité a schopné osoby.

Astra – Praktiční lidé narození od 11. do 20. ledna, kteří oplývají výtečnými organizačními schopnostmi. V osobních vztazích platí za spolehlivé, věrné, ale na oplátku totéž vyžadují od svých protějšků.

Gerbera – Platí za všeználka s výbornou schopností plánovat vše do puntíku. Jedná se o lidi narozené od 21. do 31. ledna. Rádi sbírají nové kontakty, informace a jsou společenští. Bývají přátelští, oblíbení a nezkazí žádnou legraci. Jejich slabou stránkou je citlivost.,

Únor: Pampeliška, Sedmikráska, Tulipán

Pampeliška – Lidé tohoto znamení mají rádi klid a harmonické zázemí. Patří sem jedinci narození od 1. do 10. února. Pampelišky se moc nezajímají o novoty, nerady mění zvyklosti. Nebývají skoupé na slovo, ale řeknou pouze to, co chtějí. Mají svůj vlastní svět a jen tak někoho do něj nepustí. Ve vztazích mívají nezřídka problémy.

Sedmikráska – Platí za skromnou květinku a stejně tak i člověk narozen od 11. do 19. února je skromný a umí se obětovat pro ostatní. Ve vztazích nemívají příliš velké štěstí, protože se nedokážou rozhodnout, nebo jednají naopak zbrkle. Upřednostňují harmonii a často svého vysněného partnera hledají dlouho.

Tulipán – Působí namyšleně, vychloubačně, ale je to jen slupka lidí narozených od 20. do 29. února. Ve skutečnosti jde o citlivého jedince, který se jinak chová ve společnosti a doma. Velmi rád se chlubí a vystavuje na obdiv svůj šarm. Platí za vtipného a energického společníka.

kytky

Březen: Mimóza, Fialka, Petrklíč

Mimóza – Stejně jako samotný název jsou i tito lidé narození od 1. do 10. března zajímaví a nevšední. Jedná se o věčné snílky, kteří mají velmi krásné oči a působí až nadpozemsky. Moc neberou v potaz hmotné situace, ale přejí si být žádoucí, obletovaní a oblíbení. Celý život usilovně pracují na svém sebevědomí a ke spokojenosti potřebují uznání.

Fialka – Pěkná nenápadná kytička stejně jako lidé narození od 11. do 20. března. Nikam se necpou, přestože touží po svém místečku na slunci, nebývají ctižádostiví. Žijí ve světě fantazie plném krásných a ušlechtilých lidí i zážitků. Platí za nenapravitelné naivky a bývají plni očekávaní.

Petrklíč – Šarmantní rostlinka, jež přitahuje pozornost ostatních. Podobně je tak tomu i s lidmi narozenými od 21. do 31. března. Bývají už na první pohled nevšední a zajímaví. Patří k velmi pracovitým lidem, kteří přesně vědí, co chtějí. V oblasti vztahů mívají štěstí, ale patří k nestálým a vybíravým. Život berou jako výzvu a většinou netrpí v ničem nedostatkem.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)