Budoucnost: 5 nejoblíbenějších způsobů pro její odhalení

Někteří lidé si budoucnost plánují, jiní se jí bojí a další zase touží po jejím odhalení. Zvědavost je nejstarší a nejrozšířenější lidskou vlastností a budoucnost je bezesporu velkým tajemstvím, které zvědavost budí u každého. Není tedy divu, že postupně začaly vznikat způsoby, které mají budoucnost zaručeně odhalit.

budoucnost

K podobným praktikám jsou někteří lidé skeptičtí a jiní jim bezvýhradně věří. V dnešním díle se podíváme na pět nejoblíbenějších způsobů, jak budoucnost odhalit. Někdy se ale může předpověď budoucnosti podobat předpovědi počasí, kdy není nic jisté. Berte proto odhalování budoucnosti částečně s rezervou. Na druhou stranu jej ani nijak nepodceňujte

Taroty: Budoucnost je napsaná v obrázcích

Nejstarší způsob pro odhalování budoucnosti představují taroty. Barevné obrázkové karty mohou mít různé zpracování. Jejich původ je zahalen velkým tajemstvím. Mnozí se domnívají, že pocházejí z Egypta, jiní zase považují za původ tarotů Indii. Pravdu znají jen samotné taroty. V dnešní době si můžete zvolit z velkého množství různorodých tarotů, podle toho, co je vám nejbližší.

Systém odhalování předpovědi budoucnosti spočívá ve vyložení určitého počtu karet do předem zvoleného obrazce. Každá tarotová karta má svůj vlastní osobitý obrázek, který má i svůj význam. Podle toho, v jaké poloze jednotlivé karty jsou, vzniká význam jejich smyslu a tedy i ucelený příběh, který by vám měl sloužit k poodhalení budoucnosti. Ani taroty ovšem nedokážou zodpovědět každou otázku.

Sny: Žijeme ve dne i v noci

Dalším velmi oblíbeným způsobem odhalování budoucnosti je snář, který je zdrojem výkladů o našich snech. Jistě jste již zažili ten pocit, kdy vám přišel váš sen skutečnější než realita. V takovém snu se může přitom objevit spousta nelogických symbolů. Každý detail má ale velký význam. Zdá-li se vám například o vodě, záleží také na tom, zda je tato voda kalná, rozbouřená nebo zda se v ní někdo nekoupe.

V nejlepších snářích snadno najdete různé výrazy pro jednotlivé symboly. Čím detailnější jsou možnosti symbolů, tím kvalitnější bude jejich výklad. Díky snáři se můžete snadno dozvědět, na co se máte připravit, co vás může ohrozit, nebo zda vás čeká nějaká příjemná událost.

Káva a čaj: Po odpolední siestě odhalte svoji budoucnost

Výklad budoucnosti je možné zajistit také pomocí čajové či kávové sedliny. Ať zvolíte jeden či druhý způsob, základem je vždy šálek s ouškem a rovným dnem. Pak vám již stačí uvařit silnou kávu nebo bylinkový čaj (klasický čaj z pytlíku neúčinkuje) a po vypití převrátit šálek na talířek. Je dobré nechat v šálku před překlopením alespoň trochu tekutiny, aby sedlina vytvořila co nejzajímavější obrazec.

Při rozeznávání tvarů sedliny je zapotřebí mít velkou fantazii a snažit si představit skutečný tvar věcí či lidí. Jedině pak můžete využít symboly k výkladu. Při pití kávy byste se také měli soustředit na problém, který vás trápí. Nejdůležitějším pravidlem věštění ze sedliny je ovšem vlastní intuice, která vám ve spojení s výkladem napoví význam obrazců.

Zrcadlo: Domácí křišťálová koule

cesta za uspechem Pomocí zrcadla lze prý také velmi spolehlivě předpovídat budoucnost. Příprava a provedení je ovšem mnohem těžší než v ostatních případech. Na druhou stranu se věštění za pomocí zrcadla považuje za nejspolehlivější.

Plocha zrcadla má v ezoterice podobné účinky jako hladina vody nebo křišťálová koule. Zrcadlo má ovšem plochu mnohem stálejší než voda a je přitom cenově dostupné. Říká se, že pohled v zrcadle je náš vlastní odraz a do jisté míry tomuto principu odpovídá i odhalování budoucnosti. Povrch zrcadla musí být naprosto bez poskvrnky. Také atmosféra v místnosti by měla vytvářet klid. Tiché prostředí bez rušivých vlivů je samozřejmostí.

Postupů na věštění budoucnosti pomocí zrcadla existuje hned několik. Nikdy se ale nedívejte v zrcadle přímo na sebe. Spíše se soustřeďte na prostor za vámi. Při správné relaxaci byste měli začít po chvíli v zrcadle vidět různé obrazce, které mají význam pro budoucnost. Každá maličkost má svůj význam podobně jako v případě snů.

Ruka: Budoucnost jako na dlani

Věštění budoucnosti z ruky zná jistě každý a většina z vás již prošla podobným odhalováním budoucnosti při různých akcích nebo zašla přímo ke kartářce, která se čárám na ruce věnuje. Jednotlivé čáry na rukách prý mohou během našeho života měnit délku, hloubku i tvar. Upozorňují nás tak na určitá nebezpečí nebo stěžejní okamžiky, které nás čekají.

Mezi základní čáry ruky patří životní, srdeční, hlavy a štěstí. Velký význam ovšem mají také ostatní čáry, které jsou s těmi hlavními ve spojení. I ty nejmenší odchylky a stopy v dlaních mohou předpovědět zásadní okamžiky našeho života.

I odhalování budoucnosti přináší jistá rizika

Pokud vás předvídání budoucnosti zajímá, máte nyní dostatečný základ k experimentování. Všeho ovšem s mírou. Některé praktiky by mohly již hraničit s riskantním zkoumáním světa, kterému většina z nás příliš nerozumí. Zabývat se tajemnem ovšem můžete i bezpečně.

 

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)