2. Díl – Jaké jsou děti podle horoskopu

Poslední aktualizace: 31.8.2015

Pojďme se v druhém díle společně podívat na základní povahové rysy našich dětí. Možná jim tak lépe porozumíte a najdete správnou cestu, jak s dítětem komunikovat. To je velmi důležité, protože jen tak bude moci dítě rozvíjet svou osobnost a dost možná, že v něm objevíte již v raném věku jeho talenty.

kozoroh (2)

 

V dospělosti pak mnohdy tápeme a ptáme se sami sebe, co by nás vlastně bavilo ze všeho nejvíce? Všímejte si svých dětí a nehledejte za vším jen dětský rozmar. Vždyť právě děti jsou upřímné, bezelstné a průhledné.

Váhy

Váhy jsou rovněž pracovité, ale záleží na náladě. Jsou dny, kdy se jim do ničeho nechce. Tyto děti potřebují motivaci, aby se mohly z práce radovat. Jsou velmi citlivé na jakýkoliv nátlak. Děti prostě nenuťte, ale motivujte je.

Štíři

Malé štíry je vhodné učit od mládí všemu možnému. Jsou bystří, inteligentní a čím více budou umět, najdou v budoucnosti. Obezřetní buďte pouze s penězi – je dobré je držet na uzdě.

Střelci

Střelci jsou milovníci zvířat. Jestli ještě doma nemáte žádné zvířátko, hodně rychle o tom přemýšlejte. Jedině tak zajistíte správnou výchovu a zdravý psychický vývin dítěte.

Kozorozi

Vyznačují se tvrdohlavostí, jakou by i beran mohl závidět. Již od raného věku je nutné vést děti, aby přiložily ruku k dílu. Čím méně rozmazlování – tím lepší a snadnější budoucnost. Dejte jim lásku plně najevo, ale rovněž si pevně stůjte za svým.

kozoroh (1)

Vodnáři

Nebyli zrozeni pro manuální činnosti. Jsou to intelektuálové a odborníci, jakým není rovno. Veďte je od malička ke všemu, protože si jinak vaše nad míru chytré dítě nezaváže ani tkaničku.

Ryby

Rybu nemusíte snad ani ničemu učit – je učenlivá samo o sobě. Je to malý pozorovatel, proto si dejte pozor. V tichosti sama vyhledává podněty. Mohou být tiché, ale i průbojné. Nasměrujte tyto děti pomocí kroužků. Práce a povinnosti mu budou příkladem od rodičů.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)