1. Díl – Jaké jsou děti podle horoskopu

Poslední aktualizace: 31.8.2015

Kladete si otázku, po kom je vaše dítě tak neposedné, neposlušné a temperamentní? Nebo naopak proč je tak bázlivé a plaché, když vy jste rázná osoba? Pravdou je, že mnoho povahových rysů mají děti dáno geneticky, vlivem rodiny, společnosti a zbytek mají jaksi sami po sobě. Tedy určeno hvězdami již v den jejich početí.

děti podle horoskopu

V dnešním prvním díle se zaměříme na 6 znamení zvěrokruhu. Možná již podle stručné charakteristiky horoskopu poznáte svého potomka. To vám lépe umožní pochopit jejich jednání. Někdy nemá smysl se zlobit nad něčím, co ovlivnit nelze.

Berani

Pravděpodobně vám není cizí pořekadlo: tvrdohlavý, jako beran. Děti narozené v tomto znamení se již od plenek snaží vehementně prosadit svou vůli. Jde o inteligentní, silné, nebojácné osobnosti, jež rády ukazují svou sílu. Důležité je zavést povinnosti a režim od útlého mládí.

Býci

Malí býčkové jsou přátelští a klidní, ale pouze do doby, než je začnete příliš tlačit do neznámé změny či mu rozkazovat, aby udělal něco, co se mu nechce. Tvrdošíjně si bude stát za svým. Milují zvířata, přírodu a jsou pohodoví. Těmto dětem prospěje mít psa a navštěvovat přírodu. Potřebují pohyb, jinak mají sklony k tloustnutí.

Blíženci

Děti, které se narodily pro pohyb. Těžce nesou omezování a potřebují rozmanitost. Klidně každý den jinou činnost. Jsou to děti větru, a proto jim možnost rozletu. Nesnáší rutinu – do jejich povinností jim vkládejte změny.

Raci

Tíhnou k domovu a jsou citliví na silné podněty. Jsou velmi plašší a opatrní. Velmi často mají problém se osamostatnit. Rodiče malého ráčka by ho měli vést k nezávislosti, samostatnosti. Pokud nenaplníte jeho citové potřeby, bude mít sklony k nadváze.

horoskop

Lvi

Lvíče jen zřídkakdy donutíte k tomu, co sám nechce. Rádi se předvádějí a čím větší obecenstvo, tím lepší herecký výkon. Dopřejte jim koníčky a velmi to ocení. Bývají velmi dominantní, vždyť jsou to přece rození vůdci. Potěšit vás může, že v tomto znamení se narodilo hodně známých osobností.

Panny

Děti v tomto znamení jsou už od mládí pracovité. Když jim nabídnete, že za uklízený byt dostanou odměnu, budete velmi překvapeni, co se v těchto diblících ukrývá.

Fotografie publikována se svolením Idea go, tor00722 Photography/FreeDigitalPhotos.net

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)