Zvelebte svůj domov uměním

Poslední aktualizace: 4.8.2014

frame-91774_640Přemýšlíte nad tím, jak svůj domov ještě více zvelebit a zútulnit, jak mu dodat vlastní kouzlo osobnosti a povznést ho na úroveň umění? Zkuste se vrátit k obrazům, zarámovaným uměleckým dílům, která se opět vrací do módy. A oblečte tak své stěny do uměleckého kabátu.

Dříve byly obrazy nejběžnější dekorací, která zkrášlovala domovy všech lidí. Celá staletí byly obrazy dekorací, kterou se těšily oči všech domácností. V posledních letech se však obrazy z domovů vytratily a nyní se opět navracejí zpět.

Obraz je oknem do jiných světů

Rozhodnete-li se pro koupi obrazu, je jen na vás, zdali budete volit klasiku nebo modernu, zdali si zvolíte baroko či surrealismus, zdali zvolíte krajinku, portrét či abstraktní umění. Vždy však bude vaše rozhodnutí správnou volbou, neboť obraz nejen zkrášlí váš byt či dům, dokreslí a zútulní vaše holé stěny, ale hlavně potěší vaše oči i duši. Obraz se vám může stát oknem do jiných světů namalovaných na plátně.

Při koupi obrazu můžete načerpat inspiraci na webových stránkách umenisveta.cz.

Obrazy s rámy i bez rámů

Obraz si můžete nechat zarámovat, nebo jej nechat na plátnu bez rámu. Zarámované obrazy se hodí nejen do bytů se starožitnostmi, ale vypadají dobře i jako retro prvek v moderních bytech. Ony ani rámy samotné nemusí být starožitné, nýbrž mohou mít zenově čisté linie hladkého dřeva či jiného materiálu.

Pokud se rozhodnete pro zarámování obrazu, klikněte zde.

Obrazy na míru

Máme pro vás inspiraci: „Objednejte si obrazy na míru.“ Nechte si namalovat obraz podle vašich přání, vyberte si přesně to, co bude nejvíce těšit vaše oko a co skvěle zapadne do vašeho milovaného domova.

Vícedílné obrazy

Pokud potřebujete oživit co největší plochu stěny, můžete vyzkoušet i vícedílné obrazy (jeden obraz rozdělený na několik pláten). Vícedílný obraz si doma poskládáte jako puzzle, do jakýchkoli tvarů se vám zachce a později jej můžete opět přeskládat, tak aby vám nikdy nezevšedněl.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)