Robotický vysavač, pomocník v domácnosti

Poslední aktualizace: 16.12.2014

Který člověk v dnešní době nepotřebuje nějakého malého pomocníčka, který by nám doma pomáhal s úklidem? Kdo to má všechno stíhat, když se vrátí unavený z práce, nebo když kolem něj běhají nezbedné děti? Všichni už jsme dávno pochopili, že žádní skřítci pomocníčci neexistují, a co si neuděláme sami, nemáme. Pak se ale na scéně objevily robotické vysavače a robotické mopy.

Mít doma stále uklizeno a přitom nemuset vysávat, koho by taková představa nelákala? Otázkou však je, zdali to vůbec jde. Přeci jenom nežijeme ve sci-fi. Na druhou stranu pokrok nezastavíme, a tak se můžeme těšit z množství vymožeností, které nám pomáhají v našem každodenním životě. Jednou z takových vychytávek je robotický vysavač.

foto_2681

Robotické vysavače

Robotický vysavač je ideálním řešením pro ty z nás, kteří si zcela nelibují v domácích pracích, zvláště ve vysávání. S tímto chytrým přístrojem totiž stačí zmáčknout tlačítko, sednou si na pohovku a dát nohy nahoru, aby do nich vysavač při svém úklidu nenarážel, a robot udělá vše za vás. Jediné, co budete muset udělat je zapnout je.

Robotické vysavače mají příjemný a moderní design. Díky svému tvaru se vydají i pod postel, pod kterou běžným luxem většinou vysáváme jednou za rok, protože se nám nechce lézt po čtyřech. Některé vysavače mají dokonce příjemnou pokojovou vůni a po vysávání tak v místnosti nezůstává klasický zápach, ale naopak je místnost krásně provoněná. Některé modely dokonce samy poznají, že mají slabou baterii, a tak se vrátí zpátky do nabíjecí stanice.

foto_1224

Robotické mopy

Pokud máte doma plovoucí podlahu, parkety, kachličky nebo jinou podlahu, která nevyžaduje vysávání, ale mytí, stane se vaším nejlepším přítelem robotický mop. Ten potěší hlavně jedince, kteří si potrpí na tichý úklid. Robotické mopy jsou vybaveny utěrkami z mikrovláken a jejich tvar je praktický i designový zároveň. Mop vyčistí i prostory pod nábytkem, do kterého navíc nenaráží, neboť reaguje na překážky v místnosti. Mop se před překážkou zastaví a elegantně vytře prostor kolem ní.

foto_2687

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)