Originální nábytek za pár korun

Čeká vás rekonstrukce či stěhování bytu? Nebo jen chcete svému domovu vdechnout kouzlo a nový život? Pak asi hledáte odpověď, jak váš byteček či domeček vybavit a jak získat originální nábytek za pár korun. Ať už vás finance hrají roli, nebo je pro vás ušetření jen přidanou hodnotou, máme pro vás pár tipů, jak si vaše hnízdečko vybavit originálně, netradičně a hlavně levně. Stačí jen číst dál a nechat se inspirovat.

Při vybavování domova nábytkem vyvstává vždy otázka financí. Ať už člověk peníze má, nebo nemá, vždy si stanovuje nějaký finanční limit či hranici. A každého člověka také určitě potěší, když si svůj domov vybaví krásně, a to podle svých nejtajnějších představ, a zároveň při vybavování i ušetří. V dnešní době má navíc člověk nepřeberné množství možností. Zapomeňte na diktát, který by vám říkal, jak má váš domov vypadat. Dnes můžete popustit uzdu fantazii a vybavit si domeček, jak jen budete chtít. Stačí použít palety, tvárnice, krabice atd. Jak? Čtěte dál.

Originální nábytek za pár korun? Palety!

Palety představují jeden z nejvariabilnějších stavebních prvků a nejzákladnější základní kámen moderních interiérů a nábytku. Palety se začaly v interiérech používat celkem nedávno. Jejich obliba však stoupla světelnou rychlostí. Proč ne.

Jde o to, že palety vypadají v interiéru prostě báječně a navíc z nich můžete vytvořit téměř cokoli – stůl, židle, konferenční stolek, postel, knihovnu atd. Stačí vám jen palety, nějaké to náčiní a dekorativní prvky, jako jsou tkaniny, polštáře a další drobnosti, které budete potřebovat.

1000w

Tvárnice jako originální nábytek za pár korun

Další zajímavé řešení představují tvárnice, které koupíte za pouhých 40 korun. Představují zenově čistý prvek, který skvěle ladí s přírodními materiály, hlavně dřevem. Tvárnice vám poslouží jako stolečky, taburety, boxy, knihovničky atd. Stačí jen koupit potřebné množství a poskládat je, tak jak potřebujete.

nerima2

Krabice jako dekorativní úložný prostor

Pokud doma máte knihovničku a žádná šuflata, nevíte, kam s ponožkami, spodním prádlem, šálami, dokumenty a jinými drobnostmi, pak úložný prostor za vás vyřeší staré krabice od bot. Krabice stačí polepit starými černobílými novinami, balicími papíry či tapetami a zastrkat do knihovny, popřípadě regálu z palet či je jen poskládat na sebe do kouta místnosti. Na každou krabičku si můžete nalepit štítek, na který napíšete, co se v krabici ukrývá. Štítek představuje praktické řešení, které vám usnadní zbytečné hledání ve všech krabicích.

Máte i vy zajímavé nápady, jak zařídit byteček levně a originálně?

Zdroj obrázků: carriejordanstudio.com, www.lolaartandgifts.com, www.presentandcorrect.com

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)