Nezmeškejte lednové slevy na matrace

Novoroční slevy se po celém světě staly trendem. Spousta lidí dokonce nekupuje vánoční dárky, ale našetřené peníze utrácí až po novém roce. Za nejrůznější zboží – textil, obuv, elektroniku, kosmetiku, nábytek včetně matrací, roštů, apod. Jestliže i vy čekáte na vhodnou chvíli pro nákup nové matrace, zpozorněte.

Young happy woman with shopping bags, isolated

Chystáte se koupit novou matraci? Rozhodli jste se správně!

Zdůrazňovat, jak důležité je mít v posteli dobrou matraci, je asi zbytečné. Potřebu zdravého spánku si uvědomuje každý z nás, jeho nedostatek nebo špatnou kvalitu si mnozí vyzkoušeli na vlastní kůži. Budit se ráno rozlámaný, neodpočinutý a se špatnou náladou není pro nikoho nic příjemného.

 

Pokud se u vás tyto negativní jevy objevily, a vy jste se raději rozhodli pro nákup nové matrace, děláte velmi dobře. Kvalitu spánku totiž není dobré podceňovat, protože tyto zdánlivě banální poruchy spánku mohou přerůst až ve vážná zdravotní onemocnění!

 

Výběr matrace nechte na odbornících

Před nákupem určitě přemýšlíte, jakou matraci zvolit – zda léty ověřenou pružinovou matraci, ze studené pěny, anebo moderní línou pěnu, která se působením tepla přizpůsobí lidskému tělu… Dnešní nabídka je skutečně veliká, a každému vyhovuje jiný typ matrace. Její volbu ovlivní vaše váha, výška, oblíbená tuhost, podklad, který máte k dispozici, případně zdravotní potíže s pohybovým aparátem.

 

Abyste nemuseli složitě vybírat, a trávit dlouhé hodiny u internetu, obraťte se na telefonní infolinku č. 734 780 402 nebo 606 754 249 internetového obchodu s matracemi, rošty, a dalšími postelovými doplňky Matrace BEST. Zkušení pracovníci s odbornými znalostmi vám poradí a doporučí matraci, která vám bude nejvíce vyhovovat.

best aron.jpg
Pětizónová matrace Best Aron z pěny Flexifoam za necelé 3 tis. korun.

Nakupujte teď, vyplatí se to!

Ne nadarmo nosí e-shop tak odvážný název, najdete zde opravdu komfortní matrace vysoké kvality od českého výrobce, přitom za velmi výhodné ceny. S příchodem nového roku přináší nabídku levných matrací se slevami až 50%. Jako poděkování za nákup dostanete ke každé zakoupené matraci anatomický polštář zcela zdarma. Navíc vybrané z nich jsou zařazeny do Kola štěstí, kde si můžete vytočit další slevu!

 

Jestliže vybíráte matrace pro dva, podívejte se na širokou škálu matrací v akci 1+1 zdarma. Za cenu jedné získáte hned dvě matrace, opět se dvěma polštářky. A vůbec nic si nedělejte z toho, že váš partner má rád jinou tuhost. Právě k těmto účelům jsou partnerské matrace určeny – položíte-li dvě vedle sebe, pouhým otočením získáte rozdílné tuhosti, přičemž jejich výška zůstane stejná! Zkrátka už nemusíte dělat žádné kompromisy.

 

heureka 11 best.jpg
Oblíbená oboustranná matrace Heureka s větší tuhostí je v akci 1+1 zdarma.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)