Krepové povlečení si zamilují všichni spáči

Poslední aktualizace: 10.11.2016

Stejně jak dříve patřilo k těm nejprodávanějším a nejoblíbenějším povlečením bavlněné, nyní se trend přesunul na povlečení krepové. Mnoho hospodyněk si jej oblíbilo pro jeho vlastnosti a hlavně jednoduchou údržbu. A protože v posteli trávíme významnou část našich životů, měli bychom dbát na to, v čem spíme.

5082-krepove-povleceni-marilyn-bilo-tyrkysova

Příjemné a měkké povlečení

Krepové povlečení je příjemné na omak a jedná se v podstatě o upravenou verzi bavlny, pro kterou je charakteristický zvrásněný povrch. Hustota přízí je vysoká a zajišťuje dlouhou životnost výrobku.

Protože je bavlna přírodní materiál, i krep oplývá vlastnostmi, které zaručují zdravý a kvalitní spánek. Taková látka je totiž dobře prodyšná, savá a hodí se do všech ročních období.

Bezúdržbová volba5321-prodlouzene-krepove-povleceni-adina-modra

Výhodou tohoto ložního prádla je, že se o něj nemusíte nijak speciálně starat. Stačí jej vyprat na klasický program napsaný na štítku povlečení a to je vše. Dále není potřeba žehlení ani speciální skladování – ba naopak se žehlení úplně vyhněte. Vysoké teploty by jej poničily. Materiál tohoto povlečení si při správné a tak jednoduché údržbě zanechá všechny své vlastnosti a kvality.

Dostupné pro všechny

Pokud jste se s tímto druhem ložního prádla ještě nesetkali a rádi byste jej vyzkoušeli, není potřeba váhat. Levné krepové povlečení lze sehnat téměř všude, doporučujeme však vybrat krepové povlečení české výroby, kde máte jistotu kvality a záruky.

Mezi vyhledávané patří kromě klasických rozměrů i krepové povlečení 140 × 220 cm, tedy prodloužené, u kterého rovněž najdete široký výběr barev a motivů. Chcete-li mít ložnici zařízenou podle posledních trendů, nechte si poradit, které povlečení teď letí! Mezi klasickými proužky totiž najdete dezény s květinami, přírodou, městy, ale třeba i zvířaty.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)