Když chcete bydlet v Praze a nehodláte utratit majlant

Poslední aktualizace: 1.7.2015

Lépe placené zaměstnání, bohaté možnosti kulturního vyžití, plno obchodů a restaurací i větší šance na seznámení, to jsou jen některé z důvodů, proč by moderní žena měla bydlet v Praze. Pokud pomýšlíte na to, že život v hlavním městě vyzkoušíte, ale nechala jste se odradit vysokými cenami za bydlení, klidně můžete začít znovu plánovat. Našli jsme totiž místo, kde je možné si koupit i pronajmout byt za velmi nízkou cenou, na kterou v Praze narazíte opravdu jen zřídka kdy.

Moderní byty, lukrativní adresa – sen splněn

Bydlení v Praze může vypadat různě: Pokud nechcete platit moc a ani vám nezáleží na vzhledu okolí, uchýlíte se na okraj Prahy na sídliště, nebo naopak – pokud máte ráda luxus a máte na to dost peněz, budete se snažit bydlet co nejblíže u centra. Co ale dělat v situaci, kdy se nechcete vzdávat svých vysokých standardů a současně si nemůžete dovolit drahý podnájem nebo vysoké splátky hypotéky? My to víme – podívejte se na speciální nabídku Rezidence Topolová.

01

Momentálně nabízí moderní byty o dispozicích 1+kk nebo 2+kk, a to k prodeji i k pronájmu za velmi výhodné ceny. Rezidence potěší nejen kvalitou bytů, ale i adresou. Nachází se v ulici Topolová na Praze 10, odkud je to do centra města, ale i do přírody jen kousek. Na nebližší stanici metra Skalka je to pouhých 5 minut chůze.

02

Kolik zaplatíte?

Momentálně jsou v nabídce zrekonstruované byty se základní výbavou za méně než 2 miliony korun. Kompletní nabídku si prohlédněte na byty na prodej Praha. Byty se nachází v 8. patře budovy, odhadované náklady na bydlení jsou 2 500 Kč, nabídka je to opravdu velmi lákavá.

Pokud nechcete byt kupovat, nemusíte. Rezidence Topolová nabízí i velmi útulné byty k pronájmu. Smlouva se uzavírá na 1 rok s možností prodloužení. Cena pronájmu může být i pouhých 9 500 Kč a potěší, že se platí jen vratná kauce, a to ve výši 5 000 Kč. Rezidence nabízí i krátkodobé levné ubytování Praha v pokojích typu hotel, penzion a hostel.

 

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)