Jarní trendy pro váš interiér

Zima je sice ještě v plném proudu, na druhou stranu čas letí jako voda, a tak je nejvyšší čas opět zavítat do světa jarních trendů. Dnes se zaměříme na oblast designů a podíváme se na to, jaké interiérové trendy nám bytový designéři připravili pro letošní jaro.

Jaro nepřináší jenom nový život, ale také nové trendy z oblasti módy, krásy, ale také bydlení. Chcete, aby byl váš  domov trendy? Již vás nudí vaše stará dekorace? Pak je nejvyšší čas inspirovat se s námi, světovými designéry a naším článkem o bytových trendech na jaro 2015.

tinker-451864_1280

Retro geometrické tvary

Jaro přináší svěžest, barvy a inovativní pohled na věc. Letošním jarním hitem budou hlavně geometrické tvary jako ze zlatých šedesátých. Ale i pojem geometrické tvary je příliš široký, a tak vám to ještě blíže specifikujeme. Nejstylovějším a nejoblíbenějším geometrickým tvarem pro jaro 2015 budou nepravidelné trojúhelníky s různou velikostí, plochou a hlavně s různými barvami.

Barvy, barvy, barvičky

Nejžhavější barvou pro jaro 2015 bude neutrální šedá. Zdá se vám to zvláštní? To je pochopitelné, ale na druhou stranu, když šedou vyzkoušíte, nebudete se jí chtít vzdát.

Ona totiž šedá barva dává hlavně podklad a základní kámen interiérových barev. Doplňkové barvy, které prostor oživí, jsou pastelové barvičky, jako jsou růžová, žlutá, zelinkavá a nebesky modrá.

colored-pencils-179167_1280

Trendy materiály

Co se materiálů týče, budou na jaře oblíbené hlavně glazovaná kamenina, sklo v kombinaci s lakovanými drátky.

Nábytek s geometrickými liniemi

Vašemu bytu budou slušet geometricky zdobený nábytek (stolek se zdobením ve tvaru krychlí, židličky půlené úhlopříčkami, atd.). Stejně tak budou geometrické tvary slušet i bytovému textilu.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)