Japonské závěsy Bematech vykouzlí u vás doma mnohem víc než jen stín

Poslední aktualizace: 14.12.2016

JAP2

Vertikální látkové panely jsou navrženy k použití na rozměrné plochy nebo do velkého prostoru. Primárně mají sloužit k ochraně obyvatel před ostrými slunečními paprsky nebo zvědavými pohledy zvenčí. Prostřednictvím rozdělení místnosti závěsem docílíte jiného optického uspořádání prostoru, které lze kdykoliv upravit. Vedle toho lze panelové stěny velice snadno využít místo dveří ke skříním, výklenkům nebo malým prostorům.

Vsaďte na nepřehlédnutelný design

Při vhodném výběru barev a dekoru můžete vytvářet vizuálně zajímavé obrazce a současně výrazné bytové dekorace. Panely se v Bematechu vyrábí z roletových a závěsových látek, takže máte na výběr bohatou škálu odstínů a dekorů. Chcete-li si se stíněním skutečně vyhrát, vsaďte na různobarevné panely, které oživí celý interiér. Díky variabilitě posuvných závěsů jako zákazník ovlivníte nejen počet a vzhled panelů, ale i jejich šířku, uspořádání a způsob shrnování stínicího systému.

JAP3

Nechte si vyrobit luxusní závěsy s vlastním vzorem

Atraktivita japonského stínění od výrobce z Velké Bíteše spočívá i v možnosti nechat si vytvořit látkové panely s vlastním designem látky. Značka Bematech v tomto ohledu vychází zákazníkům vstříc a vedle vlastního katalogu látek nabízí i možnost výroby japonských stěn z dodaných látek. O to snazší je následně sladit japonský závěs se zbytkem interiéru. Pro dosažení naprosto unikátního designu Bematech umožňuje rovněž potisk látek dle vašeho vlastního návrhu.

JAP4-1

Objevte podstatu systému panelových závěsů

Konstrukci stínění pomocí panelových závěsů tvoří hliníkový profil a zvolená tkanina. Do profilu lze uchytit až pět panelů, jejichž počtu musí odpovídat i drážky. V případě potřeby zakrytí větší plochy je možné počet panelů navýšit kombinací dvou pětidrážkových profilů. Látkové panely lze k jezdcům uchytit prostřednictvím suchého zipu nebo pohledové lišty. Díky tomu lze panely snadno měnit a tím podpořit trendový vzhled moderních designových závěsů. Tento systém je praktický také při péči o látkové panely. Závěsové látky je možné prát, roletovinu doporučujeme ošetřit pouze navlhčeným hadříkem nebo vysavačem s nejnižším stupněm sání.

Poznejte technické možnosti japonských stěn

Maximální parametry stínicích panelů Bematech jsou velkorysé a umožňují tak zastínění velkých ploch, a to v závislosti na použitém typu ovládání. V případě manuálního řízení závěsů je šířka celého zařízení omezena na maximální rozměr 5,7 m, u motorického ovládání je to až 24 m, přičemž výška je ve všech případech 3 m. Při výběru ovládání je navíc možné vybrat způsob zatahování – ze strany na stranu nebo z boků do středu.

O konkrétní řešení japonských posuvných stěn a sestavení cenové nabídky neváhejte požádat přímo na webu www.bematech.cz prostřednictvím Nabídky zdarma.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)