Jaké budou letošní Vánoce?

Poslední aktualizace: 7.1.2015

Rok co rok přijdou největší svátky roku, Vánoce, a rok co rok musíme řešit, komu dáme jaký dárek, kolik toho máme napéct a navařit a v jakém stylu máme vyzdobit svůj domov. Nejen v módě se totiž rok co rok mění trendy, trendy se mění i v bytovém designu a i ve stylu vánočních dekorací. Někomu z vás to možná přijde zvláštní, ale už je to tak. Jestli se s námi chcete inspirovat a zjistit, jaké trendy budou v otázce vánočních trendy dekorací letos převládat, pak čtěte dál.

Všichni víme, že nové trendy se vždy určují nejméně o sezónu dříve, a stejně tak je tomu, i co se vánočních dekorací týče. Možná vás to překvapí, ale to, jak budou vypadat příští vánoce, se rozhodují hned, jak skončí ty předchozí vánoce. A je to logické. Vždyť výrobci dekorací musí mít čas na to, aby ty dekorace vůbec stihli vyrobit. Takže už rok je v podstatě jasné, jak budou letošní Vánoce vypadat a pokud vy o tom nemáte ani potuchy stejně jako my, tak čtěte dál.

ID-100216921

Není nad klasiku

Samozřejmě bychom neměli zapomínat na zlatou klasiku v podobě červenozlaté a modrostříbrné kombinace. Pokud nevíte, jak domácnost sladit, pak určitě zvolte tyto zlaté stálice. Vyzdobte si v jejich duchu prostírání na stůl, stromeček i adventní věnec.

Nové trendy

Letošním trendem budou fialovobílé Vánoce. Fialová barva je barvou adventní i z katolického pohledu na věc, takže jde o velmi tradiční kombinaci, která navíc vypadá doslova báječně.

ID-100170939

Je teda pravdou, že fialová barva má mnoho odstínů, takže je potřeba si ještě vyjasnit, jaká fialová by mohla být tím největším hitem. Letošním Vánocům bude slušet jak lila, středně i tmavě fialová. V podstatě můžete zvolit jakoukoli fialovou a ani se nemusíte být, že bude příliš jedovatá, protože bude ztlumená světlou a něžnou bílou.

ID-100127575

Jaké další barvičky se budou hodit?

Vánocům bude slušet i limetková či vínová barva.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)