Infrasauna Vision 3001

Poslední aktualizace: 18.11.2014

11105023 Infračervené záření má nyní využití v podobě infrasaun, které mají pozitivní vliv na lidské zdraví, jsou cenově dostupné, oproti běžným saunám se vydají i do malých bytů a hodí se i pro jedince, kteří ze zdravotních důvodů nemohou do klasických saun. Jde o ideální zdravotní a relaxační pomůcku pro každého z nás. Infrasauny totiž zlepší náš zdravotní stav, psychiku a detoxikují náš organismus od škodlivých vlivů dnešní doby.

Jednou z takových infrasaun je Infrasauna Vision 3001, která představuje designový skvost, jenž se hodí do každého interiéru, a to nejen díky svému vzhledu, ale také díky svým rozměrům. Velikost infrasauny umožňuje její umístění i v malém domě či dokonce v bytě. Je určená pro tři osoby (patří tedy k těm větším typům). Přesto v porovnání velikosti a použitých kvalitních materiálů s cenou jde o velmi příznivou nabídku.

Materiály a technické zařízení

Infrasauna  je vyrobená z kanadského jedlovce (hemlocku), který představuje velmi kvalitní dřevo a neobsahuje pryskyřici. Dveře jsou prosklené, zajišťují tak optickou otevřenost prostoru a rozhled po okolí infrasauny. Kombinace materiálů navíc vyvolává pocit luxusu.

Infrasauna disponuje devíti karbonovými topidly, které vyvíjí povrchovou teplotu pohybující se od 70 do 170 stupňů Celsia. Tento typ zářičů sice vyhřívá pomaleji, ale rovnoměrně a do hloubky a navíc má delší životnost. Součástí infrasauny je navíc ionizér a přehrávač MP3.

Cenová dostupnost

Cena infrasauny se může různit, a to podle akcí výrobců. Původní cena Infrasauny Vision 3001 činí 45 990 Kč. Nyní je však poskytována s 30% slevou, díky které ušetříte 16 000 Kč. Infrasaunu Viosin 3001 tak seženete za 29 900 Kč s DPH. Tento typ i jiné levné infrasauny naleznete zde.

Spotřeba jako u žehličky

Provoz infrasaun je úspornější než provoz klasických saun. Pokud bychom měli spotřebu infrasauny s něčím srovnat, pak se nabízí praktické a představitelné porovnání například s napařovací žehličkou, jejíž roční spotřeba je stejná jako roční spotřeba infrasauny pro tři osoby.

4218_10 Účinky a pozitivní vliv na lidské zdraví i psychiku

Důležitou kapitolkou je také „infrasauny a jejich vliv na zdraví“, neboť právě naše zdraví je infrasaunami pozitivně ovlivňováno. Infrasauny dokonce doporučují i lékaři, a to hlavně pro jejich působení na snižování bolesti, omezování ztuhlosti kloubů, protizánětlivému působení, zvyšování prokrvení a posílení kardiovaskulární kondice.

Nesmíme zapomenout zmínit, že infrasauny navozují psychickou pohodu, což je důležité hlavně teď na podzim a v následujících ročních obdobích, která způsobují sezónní depresi. Domácí infrasauna poskytuje vytouženou pohodu a pocit uvolnění, které se vám dostane po celodenním spěchu.

Praktická otázka – montáž a možnost ozkoušení

Montáž infrasauny bychom měli zvládnout sami, neboť jde o jednoduchou záležitost přirovnávanou ke skládání stavebnicových částí s kufrovými sponami a klasickými šrouby. Navíc elektroinstalace je namontovaná výrobcem, stačí jen dle podrobného návodu zapojit kabeláž.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)