I dveře a okna si zaslouží velikonoční výzdobu

Poslední aktualizace: 3.4.2016

Barevná vajíčka a zlatý déšť ve váze jsou samozřejmost. Pokud ale přemýšlíte nad dalšími možnostmi, jak přivítat v interiéru Velikonoce, máme pro vás 3 tipy na ozdobu oken a dveří.

Věnce ozdobí vchodové i interiérové dveře

K Velikonocům patří malovaná vejce, k Vánocům zase adventní věnec. I jarní svátky ale můžete přivítat stylovým věncem. Tentokrát zapomeňte na svíčky a použijte místo nich obarvená křepelčí vajíčka. Ty přidělejte tavicí pistolí na věneček z vrbového proutí a dozdobte barevnými pentlemi.

Hotový výtvor pověste na interiérové dveře nebo plastové vchodové dveře. Pustíte si tak do domu jarní atmosféru a na Velikonoce přilákáte koledníky. Levné interiérové dveře navíc dostanou díky ozdobě nový šmrnc.

zivotzeny.cz_oknoplastik.cz_01

Obrázky z barev na sklo se hodí nejen na plastová okna

Do další aktivity zapojte děti. Kupte jim barvy na sklo, dejte typicky velikonoční šablonky a nechte je tvořit. Hotové obrázky nechte uschnout, poté je sloupněte z fólie a nalepte na okna nebo plastové dveře.

Barvy na sklo si ale pořiďte kvalitní. Levné se trhají, nadměrně přilnou k povrchu a mohou tak vaše plastová okna nebo dveře poničit.

zivotzeny.cz_oknoplastik.cz_02

Na parapety patří živé květiny

Narcisy, prvosenky, hyacinty. Všechny tyto květiny si můžete koupit v květináči, donést domů a tam jejich květináč pořádně vyšperkovat. Využijte ubrouskovou techniku, pentle a cokoli dalšího vás napadne.

Parapety vám v tomto případě poslouží jako umělecké plátno. Vedle ozdobeného květináče naaranžujte sošku zajíčka, přidejte širokou zelenou stuhu jako trávu a na závěr vytáhněte rolety, ať na vaši výzdobu svítí jarní sluníčko.

zivotzeny.cz_oknoplastik.cz_03

Nejkrásnější ozdobou jsou nová okna

Pokud si myslíte, že vaše stará okna, dveře nebo oprýskané parapety žádná výzdoba nezachrání, nebo k nim naopak přitáhne pozornost, začněte jednat. Prohlédněte si nabídku českého výrobce Oknoplastik a určitě si vyberete.

Firma nabízí například i hliníková okna, okenní doplňky a posuvné interiérové dveře.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)