Doktore, pomoc! Nevím si rady s valentýnským dárkem

Poslední aktualizace: 12.2.2015

Za dveřmi je Valentýn, což znamená, že se obchody začínají plnit srdíčky, růžemi a plyšovými medvídky. Chcete být letos originální? Nechte si poradit od doktora!

Pugét růží sice potěší, ale moc dlouho nevydrží. Jestli chcete dát své drahé polovičce originální a trvanlivý dárek, ze kterého budete mít prospěch i vy, odpovězte si na otázku, čím prochází láska?

Couple lying in bed smiling

Láska prochází postelí

Jestli byl vaší odpověď žaludek, zklameme vás. Láska totiž v první řadě prochází postelí. A nemluvíme jenom o sexu, i když i ten je velice důležitý. Největší zásluhy na pohodovém vztahu má ale kvalitní spánek. Odborníci zjistili, že páry, které více spí se méně hádají. A pokud už  k hádce dojde, vyřeší ji efektivněji a s větším ohledem na druhého.

K lepšímu spánku vám přitom pomůžou hned dvě věci. První z nich je už zmíněný sex. Po něm je spánek hlubší a tvrdší a orgasmus navíc vede k celkovému uvolnění, které celkovou kvalitu spánku zvyšuje.

Druhým pomocníkem je matrace. Možná by vás ale nenapadlo, že ne každá matrace se hodí pro milostné dovádění.

V USA našli nejlepší matrace na sex

Američtí výzkumníci zkoumali spokojenost téměř pěti set lidí s jejich matracemi při sexu. Respondenti své matrace známkovali jako ve škole a každá nakonec dostala vysvědčení s osmi známkami. Vědci výsledky zprůměrovali a zjistili, že pro postelové hrátky jsou nejlepší latexové a pružinové matrace.

Na posledním místě skončily matrace z paměťové pěny, které ale mají spoustu jiných předností. Díky rychlému přizpůsobení například umožňují pohodlné „převalování“. Vybírání ideální matrace je zkrátka věda a nejlepší je, když si necháte poradit od odborníků.

sweet dreams

Čeští lékaři najdou tu nejlepší matraci pro vás

V České republice jsou hned dva nejlepší odborníci na spánek a naštěstí pro vás spolupracují. Dr. Sleep a Dr. Spánek vám poradí s výběrem matrace, a to buď na svých stránkách, prostřednictvím aplikace nebo kiosků s dotykovou obrazovkou ve vybraných obchodech. Stačí, když zadáte svou výšku, váhu a několik dalších údajů a odborníci vám doporučí konkrétní typy matrací.

Nechte si poradit od odborníků na spánek a nadělte sobě i své drahé polovičce k letošnímu Valentýnu zdravější spánek a bohatší sexuální život!

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)