Do puntíku dotažená zahradní párty

Léto je oblíbeným obdobím mnohých z nás a není se čemu divit. Léto s sebou přináší teplo, sluníčko, koupání a zahradní grilování. Proč tedy všechny tyto výhody léta nezkombinovat a neuspořádat se svými přáteli či se svou rodinou pořádnou zahradní párty? Vychutnáte si vynikající jídlo, dobré pití, skvělou společnost a večer i nebe plné hvězd. Chcete, aby byla vaše párty dokonalá? Přinášíme vám článek plný dekorací a vychytávek.

Zahradní párty je skvělá sama o sobě. Venkovní posezení a dobré pití potěší každého. Pokud však chcete překročit hranice a připravit pro své přátele dokonalou akci, na kterou budou všichni vzpomínat, pak se inspirujte našimi vychytávkami.

Prostírání vytvoří domácí atmosféru

Samozřejmě v první řadě záleží na tom, v jakém stylu budete chtít párty ladit, zdali máte raději elegantnější styl, noblesu či naopak útulnou domáckost. Ať, nebo onak, i venku se vám bude hodit prostírání. Pořiďte si tradiční ubrusy či látkové prostírání, které dokonale doplní dřevěný stůl. Domácí a originální atmosféru vytvoříte s trochou snahy i ze starého dřevěného stolu. Stačí jej trochu ošmirglovat, napustit mořidlem a nabarvit barvou na dřevo. Můžete tak získat dokonale bílý styl ve stylu Provance či Skandinávie.

I příroda si zaslouží květiny

Zahradní párty sice pořádáte venku v přírodě, kde je množství kytek, zeleně a stromů, ale i přesto si váš stůl zaslouží pěknou kytici. Pokud jste se rozhodli pro provensálský styl bílého stolu s lněným prostíráním, pak doprostřed stolu umístěte porcelánový džbán s levandulí.

summer-still-life-779386_1280

Lampiony a svíčky prosvětlí noc

Máte-li v plánu slavit až do noci, pak si okolo posezení rozvěšte krásné papírové lampionky. Pokud si potrpíte na větší romantiku, rozestavte si po stole svíce a svícínky.

Vychytávka na závěr

Zůstaneme-li u slavení do noci, musíme si uvědomit, že se pravděpodobně v noci ochladí. Pokud nechcete, aby zima přerušila vaši párty, pak přes židle přehoďte deky, do které se každý zabalí, až do něj vjede zima.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(Spamcheck Enabled)