Do puntíku dotažená zahradní párty

Poslední aktualizace: 11.6.2015

Léto je oblíbeným obdobím mnohých z nás a není se čemu divit. Léto s sebou přináší teplo, sluníčko, koupání a zahradní grilování. Proč tedy všechny tyto výhody léta nezkombinovat a neuspořádat se svými přáteli či se svou rodinou pořádnou zahradní párty? Vychutnáte si vynikající jídlo, dobré pití, skvělou společnost a večer i nebe plné hvězd. Chcete, aby byla vaše párty dokonalá? Přinášíme vám článek plný dekorací a vychytávek.

Do puntíku dotažená zahradní párty 2

Zahradní párty je skvělá sama o sobě. Venkovní posezení a dobré pití potěší každého. Pokud však chcete překročit hranice a připravit pro své přátele dokonalou akci, na kterou budou všichni vzpomínat, pak se inspirujte našimi vychytávkami.

Prostírání vytvoří domácí atmosféru

Samozřejmě v první řadě záleží na tom, v jakém stylu budete chtít párty ladit, zdali máte raději elegantnější styl, noblesu či naopak útulnou domáckost. Ať, nebo onak, i venku se vám bude hodit prostírání. Pořiďte si tradiční ubrusy či látkové prostírání, které dokonale doplní dřevěný stůl. Domácí a originální atmosféru vytvoříte s trochou snahy i ze starého dřevěného stolu. Stačí jej trochu ošmirglovat, napustit mořidlem a nabarvit barvou na dřevo. Můžete tak získat dokonale bílý styl ve stylu Provance či Skandinávie.

I příroda si zaslouží květiny

Zahradní párty sice pořádáte venku v přírodě, kde je množství kytek, zeleně a stromů, ale i přesto si váš stůl zaslouží pěknou kytici. Pokud jste se rozhodli pro provensálský styl bílého stolu s lněným prostíráním, pak doprostřed stolu umístěte porcelánový džbán s levandulí.

summer-still-life-779386_1280

Lampiony a svíčky prosvětlí noc

Máte-li v plánu slavit až do noci, pak si okolo posezení rozvěšte krásné papírové lampionky. Pokud si potrpíte na větší romantiku, rozestavte si po stole svíce a svícínky.

Vychytávka na závěr

Zůstaneme-li u slavení do noci, musíme si uvědomit, že se pravděpodobně v noci ochladí. Pokud nechcete, aby zima přerušila vaši párty, pak přes židle přehoďte deky, do které se každý zabalí, až do něj vjede zima.

  Do puntíku dotažená zahradní párty 3

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)