Aby se nám lépe sedělo – vaky, míče, taburety …

Poslední aktualizace: 10.9.2014

modra Sháníte stylový bytový doplněk a designovou dekoraci s praktickým využitím? Hledáte něco, na čem byste si mohli posedět při čtení knížky nebo koukání na televizi? A přemýšleli jste už nad sedacím vakem? Sedací vaky se v posledních letech staly velice populární. Zaplavily české obývací, ale i dětské pokoje. Podle čeho sedací vak vybrat?

Sedací vaky nebo také pytle si velmi rychle získaly oblibu a není se čemu divit. Jsou stylové, moderní, trendy, ale hlavně jsou pohodlné. Vybírat je můžeme podle našich preferencí, představ a také podle vybavení našeho domova. Z druhé strany bychom neměli dbát jen na vnější krásu, ale i na to, co se ukrývá uvnitř, neboť právě náplň vaků dělá krásný vak kvalitním vakem.

Co se náplně vaku týče, můžete vybírat z polyesterové drti či polyesterových kuliček. Drť nebude pro váš domov zrovna nejvhodnějším řešením, protože velmi rychle slehává a hlavně se z ní práší.

Kuličky jsou mnohem lepší. Liší se svojí velikostí a hustotou ve vaku. Platí zde přímá úměra, čím větší kulička je, tím lépe se nám na ní sedí. Nejideálnějším řešením je, když mají vaky otvor, kterým se dají kuličky doplňovat, protože i náplň z polyesterových kuliček časem sedne.

Pokud se vám řešení sedacích vaků zalíbilo, můžete se nechat inspirovat na stránkách sedaci-pytle.cz.

Pro správné držení těla a zábavu dětí

Moderní uspěchaná doba s sebou přináší mnohé problémy a nedostatky. Jedním nedostatkem je nedostatek cvičení. Lidem se tak křiví páteř a ochabují svaly, a to nejen na zádech. A proto bychom měli dělat všechno proto, abychom si správné držení těla osvojili a svým zádům po dlouhém pracovním dni ulehčili. V tom nám mohou pomoci sedací míče.

Pokud vás tedy trápí záda, nebo věříte v to, že nejlepším lékem je prevence, doporučujeme vám se inspirovat našimi radami.

Taburety pro unavené nohy

Na závěr přinášíme inspiraci na luxusní péči o sebe sama. Koho z vás baví sedět večer u televize na pohovce jako prkno s nohama svěšenýma na zem?

Řadíte-li se ke skupině lidí, která chce po dlouhém dni svým nohám dopřát odpočinek a potestativně si dát nohy nahoru, klikněte zde.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)