Poznávací zájezd Řím osloví všechny generace

Faktem je, že se dovolené v Itálii téměř nic nevyrovná. Tato evropská země je jako stvořená pro poznávací, oddechové i sportovní zájezdy. Milovníci přírody neodolají panenské přírodě v Dolomitech. Sportovní nadšenci si vyzkouší vodní sporty, jako jsou windsurfing, plachtění, potápění i šnorchlování. Rodiny s malými děti ocení malebné pláže s pozvolným vstupem do moře a písečné koberce oceněné Modrou vlajkou. Lidé prahnoucí po poznání klenotů historie budou mít žně, když spatří perly Říma, Florencie, Benátek, Neapole či Arezza.

roma 1487291264 500x332 Poznávací zájezd Řím osloví všechny generace

BKD / Pixabay

Něžná i mafiánská Itálie

V Kalábrii se nacházejí nejkrásnější pláže a dechberoucí skalnaté útesy. V provincii Emilia Romagna narazíte na Parmu, Ravennu i Modenu. Sicílie osloví sopkou Etna a božskými Liparskými ostrovy. V Toskánsku ochutnáte delikatesní vína. Klíčovým hitem je poznávací zájezd Řím. Není divu. Budete okouzleni pamětihodnostmi všech epoch lidstva. Nejvíce zaujme Forum Romanum, Koloseum, Pantheon a drahokamy Vatikánu. V Římě pocítíte prazvláštní atmosféru dob dávno minulých. Vatikán vás uvítá dokonalou bazilikou sv. Petra a Sixtinskou kaplí.

Poznávací zájezd Paříž – rekreace v duchu romantiky

roma 1487291308 300x198 Poznávací zájezd Řím osloví všechny generace

na4ev / Pixabay

Na dovolené ve Francii ochutnáte nejen romantiku, ale i kulinářské dobroty. Potěšíte se relaxací na písečných plážích a za sportem se vydáte do Midi Pyrenejí. Normandie láká vikingskou historií, klášterem Mont Saint Michel a perfektními golfovými hřišti. Provence omámí typickou atmosférou, koupáním v moři a dokonalými cyklistickými stezkami. Údolí Loiry vás provede kolem nejkrásnějších zámků Francie a středověkých kostelů. Poznávací zájezd Paříž je určen pro nejnáročnější výletníky. Nesmíte minout Eiffelovu věž, Louvre, Vítězný oblouk, Invalidovnu ani Versailles s velkolepými zahradami. Hlavní město Francie vás zavede do známých muzeí a předvede noční život v plném proudu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

(Spamcheck Enabled)

Nechte si sestavit jídelníček na míru od profesionálních výživových poradců!Chci jídelníček ZDARMA
+