Vůně, které rozproudí krev v žilách

Chcete si navodit příjemnou atmosféru, probudit v sobě smyslnost, vášeň a touhu? Toho všeho můžete dosáhnout dobrým pitím, jídlem plných afrodiziak nebo smyslnou vůní, která provoní váš byt a probudí ve vás touhu. Nechte se inspirovat věděním starých Arabů, Číňanů a Indů.

Svoji předehru můžete oživit vůněmi, které uvolní napětí, stres a dokážou bojovat i proti nákazám. Stačí se seznámit s aromaterapií a vybrat si vůni podle vašeho vkusu.

Pořiďte si vonnou svíčku, aroma lampičku, vonnou tyčinku nebo olejíček, s kterým se navnadíte při vášnivé či romantické masáži.

matrace2 500x375 Vůně, které rozproudí krev v žilách

Jaké vůně si pořídit?

Základem je samozřejmě vybrat vhodnou vůni. Ne všechny vůně totiž navozují smyslnost. Některé vás mohou naopak utlumit a jiné spíše podráždit a rozladit. Mezi erotické vůně, které rozproudí krev v žilách, patří jalovec, jasmín, růže, levandule, šalvěj a santalové dřevo.

Jak vůni použít?

Základem je samozřejmě aroma lampička, díky které provoníte celou místnost. Pokud však aroma lampičku nemáte, můžete nakapat pár kapek vonného oleje do vody a směs pak rozstříkat po pokoji pomocí běžného rozprašovače. Další možností je směs vody a kapek vonného oleje nalít do keramické mističky a mističku pak položit například na topení. Dejte však pozor, abyste nepoužili příliš mnoho oleje, a pak se nepředávkovali.

1921606330 78ba1bede3 b Vůně, které rozproudí krev v žilách

Vonné masáže

Příjemnou atmosféru navodíte i vonnou masáží, s kterou olej vetřete rovnou do pokožky. Vonné masážní oleje pomohou uvolnit napětí ze zatuhlých svalů.

Pro masáž můžete použít olej z růže, z výtažků z malajského stromu vlang-vlang, z pačule, vanilky, čokolády, muškátu, cedrového dřeva či skořice. Vhodný je i olej mandlový, meruňkový, ořechový či šafránový.

A jaké vůni dáváte přednost vy?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

(Spamcheck Enabled)

Nechte si sestavit jídelníček na míru od profesionálních výživových poradců!Chci jídelníček ZDARMA
+