Na cestu letos vyrazte v obytném voze a užijte si tak pocit svobody

Někteří z vás mají možná s cestováním obytným vozem už nějaké zkušenosti, někteří z vás se na to teprve chystají. O pocitu svobody však ti, kteří už s obytným vozem cestovali, vědí určitě své. Můžete si přenocovat a dělat zastávky právě tam, kde se vám to líbí nejvíce a kde se možná cítíte i šťastní a plní života. Záleží jen na vás. Naše půjčovna a pronájem obytných vozů Praha se stará především o vaše bezpečí, pohodlí a komfort na cestách.

Co tedy najdete v každém obytném voze? Půjčujeme obytné automobily německých výrobců, ve kterých najdete klimatizaci, ale zároveň i plynové topení, tempomat, kuchyňskou linku, ledničku s mrazákem a samozřejmě toaletu. Půjčovna obytných aut Praha dává před půjčením samotného vozu šedesátiminutové školení, abyste vše uměli dobře ovládat a cítili se tak na cestách dobře a bezpečně.

Picture1 dl 500x322 Na cestu letos vyrazte v obytném voze a užijte si tak pocit svobody

Pokud chcete obytný automobil řídit, musíte splňovat dvě základní podmínky – je nutné být starší jedenadvaceti let a také mít praxi v řízení auta minimálně tři roky. Dalším důležitým požadavkem z naší strany je minimální doba půjčení auta, kterou jsme stanovili na tři dny. Od tří dnů výše si můžete vaše obytné auto půjčit klidně na rok. Vystupujete-li jako firma a potřebujete pronájem obytných vozů proplatit, není třeba se být. Jedná se o daňově uznatelný náklad. Bezpečnost a komfort na cestách je číslo jedna, o kterou se naše půjčovna obytných aut stará. Doufáme, že s našimi službami budete spokojeni a užijete si báječnou cestu!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

(Spamcheck Enabled)

Nechte si sestavit jídelníček na míru od profesionálních výživových poradců!Chci jídelníček ZDARMA
+