Stavebnice Geomag, hračka pro rozvoj dětí

Ať už z důvodu blížících se Vánoc, nebo narozenin vašeho dítka či jen kvůli tomu, že byste svému dítěti rádi dali něco nového, asi přemýšlíte, jaká hračka by pro něj byla vhodná. Většina hraček dnešní doby jsou bohužel dělané narychlo a jsou inspirovány televizními seriály či počítačovými hrami. Z obchodů v podstatě zmizely hračky, které rozvíjejí fantazii, zručnost a inteligenci dítěte. Pokud si nevíte rady, tak čtěte dál. My jsme totiž narazili na zajímavé řešení v podobě stavebnice Geomag.

Už jste někdy slyšeli o Geomag stavebnici? Možná si říkáte, že toto jméno neznáte, ale určitě vám připadá tak trochu povědomé. Vsadíme se, že kdybychom vám stavebnici ukázali, určitě si řeknete: „Jasně, to znám.“ O co tedy jde?

f16d6de544cc9d48fbb442229172ad82 mm1000x1000 Stavebnice Geomag, hračka pro rozvoj dětí

Stavebnice Geomag Baby

Co je stavebnice Geomag?

Možná se stačí podívat na obrázek a nemusíme dále nic říkat. Pro ty z vás, kteří se se stavebnicí ještě nesetkali, ji stručně popíšeme.

Konstrukční stavebnice Geomag pro děti, jak již z názvu vyplývá, funguje na principu magnetické přitažlivosti. Je tvořena z magnetických tyček a poniklovaných kuliček, z kterých můžete vytvářet různé tvary, obrazce a objekty. Tyčky spojujete do dlouhých řad a chcete-li řadu ukončit a vytvořit roh, pak stačí na konec tyčky umístit kuličku a na ni v jakémkoli úhlu připojit další tyčku.

a61bfb9e9060d1a13d85fb5847d359a6 Stavebnice Geomag, hračka pro rozvoj dětí

Stavebnice Geomag Pink

Proč bychom měli stavebnici pořídit?

Stavebnice Geomag je jednou z hraček, která vydrží i nápory dětské síly a která vašim dětem prospívá. Díky možnosti nakouknout skrze ni do tajů fyzikálních zákonů, architektury a kombinování zaujme hračka dozajista i dospělé rodiče.

To, že hračka rozvíjí dětskou fantazii a zručnost, dokládá i skutečnost, že stavebnice bývá využívána ve školách jako učební pomůcka. Nemusíte se však bát, že by děti nudila tak jako jiné učební pomůcky. Pořád jenom je to přeci hračka. Možná neuvěříte, ale mnozí dospělí, mají stavebnici i ve své kanceláři. Nejenže je totiž zajímavým designovým doplňkem, ale v podstatě působí jako antistresový balonek.

2c3872a02d0d18c29167dd80e544800c Stavebnice Geomag, hračka pro rozvoj dětí

Stavebnice pro rozvoj dětí

Jakou stavebnici vybrat?

Stavebnici můžete vybírat na www.skluzavky.cz. Stavebnice je určena pro větší, ale i zcela malé děti. Musíte jen vybrat správný model. Geomag Baby je pro děti do 10 měsíců, Geomag Kids/Wheels/World pro děti do 3 let a Geomag Pro je pro děti i dospělé od 6 let do 99 let.

Dalo by se tedy říci: „Zábava pro celou rodinu.“ Takže vypněte televizi, dětem zabavte Playstation a raději razte heslo: „Kdo si hraje, nezlobí.“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

(Spamcheck Enabled)

Nechte si sestavit jídelníček na míru od profesionálních výživových poradců!Chci jídelníček ZDARMA
+