Letošní kolekce Desigualu na jaro a léto vám vyrazí dech!

50T24R1 2020 5 333x500 Letošní kolekce Desigualu na jaro a léto vám vyrazí dech!Desigual je v Čechách poměrně známou značkou, která se prezentuje barevnými kousky oblečení a netypickými vzory. Značka vyrábí především oblečení a doplňky pro ženy, které se chtějí cítit sebejistě a každý den mít na sobě něco originálního. Výrazné barvy jsou však dominancí hlavně jara a léta, a proto teď značka přichází s novou kolekcí, která potěší nejednu milovnici jedinečných kousků oblečení..

Co v ní najdete?

Desigual už tradičně přichází se všemi možnými druhy oblečení a doplňků. V kolekci pro jaro/léto roku 2015 však dominují hlavně šaty a nápaditá trika či blůzky, z doplňků pak nádherné kabelky.

Všechny kousky mají něco společného. Jejich doménou jsou pastelové barvy a střihy, které zalichotí ženě v každém věku. Na oblečení objevíte nášivky s jemnými korálky a všechny kousky z kolekce mají velmi příjemné materiály, vhodné do teplejších jarních a letních dnů. Nechybí ani lesklé nášivky poseté flitry, u triček oblíbené netopýří rukávy a kabelky kombinují klidně několik materiálů.

51P26B0 5007 1 333x500 Letošní kolekce Desigualu na jaro a léto vám vyrazí dech!51V20X2 3009 1 333x500 Letošní kolekce Desigualu na jaro a léto vám vyrazí dech! 51V28R5 1020 1 333x500 Letošní kolekce Desigualu na jaro a léto vám vyrazí dech!

Heslem značky je vytvářet módu, která bude hravá a veselá, a bude podtrhovat náladu jejího nositele. Pokud se tedy nebojíte vystoupit z nudné každodenní šedi a do šatníku si pustit více barev, určitě se na novou kolekci podívejte. Oblečení a doplňky od Desigualu najdete například na e-shopu XaraModa.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

(Spamcheck Enabled)

Nechte si sestavit jídelníček na míru od profesionálních výživových poradců!Chci jídelníček ZDARMA
+